Skip to content
Преслава х Галена - Хващаме бас

Преслава и Галена – Хващаме бас

Хващаме бас текст


Пиел с други –
ами наздраве!
И влюбен го дава.
Да се жени тогава!
Кола ѝ купува.
Ами нека пътува!
Далеч от мене да върви
на майната си!

Обичал я лудо –
ха, голямо чудо!
И верен на нея.
Със сълзи се смея!
То Малдиви, морета.
Ми от мене билета,
далеч от мене да върви
на майната си!

Със тая ли те смени?
Напук красива бъди!
По-добре е така,
по-добре е сама.
Че е красив, е красив,
кой сега му е крив?!
Да съжалява – глупак е,
не става!

Припев:
Ай, ай, ай, ай,
айде наздраве за тях!
Така като ги гледам,
припадам от смях.
Сто процента пак ще цъфне пред вас
и тази ще му писне – хващаме бас!

Ай, ай, ай,
хайде наздраве за край!
Без него ми е най,
ми е най, най, най.
Сто процента пак ще цъфне пред нас
и тази ще ме мрази – хващаме бас!


Бил ме зарязал –
ха, така ли е казал?!
И бил ме блокирал.
Яко се е филмирал.
Живота върви му.
Тогава кажи му
и той с него да върви
на майната си!

За него ли да рева,
от любов да умра?!
По-добре е така,
по-добре е сама.
Че е красив, е красив,
кой сега му е крив?!
Да съжалява – глупак е,
не става!

Ай, ай,
ай, ай,
хай, ай,
хай, ай,
ааа…

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *